Освітні програми

Як розібратися в оподаткуванні, налагодити продажі в інтернет-магазині, комунікувати з клієнтами і навчитися фінансової грамотності? Вcі бізнес-знання ми зібрали за однією адресою — в центрі Дія.Бізнес.

Найближчі події

2 Лютого
Офлайн, безкоштовно
Медіація для бізнесу або як не втрачати в конфлікті

Конфлікти є частиною повсякденного життя. Чи можливо їм якось запобігти, а якщо вони стаються, ефективно їх вирішувати, щоб це навіть приносило користь? 🤔

Ділимося хорошою новиною. 16 листопада 2021 року було прийнято Закон України «Про медіацію», що регулює питання посередництва у запобіганні та врегулюванні конфліктів.

❓ Чи є медіація обов’язковою?
Чи стана вона альтернативою суду?
❓ І як цей закон вплине на кожного з нас? 

Зареєструватися
31 Січня
Онлайн, 2500
Як вести та заробляти на TikTok? Курс для початківців

TikTok – одна з топ-5 соціальних мереж, кількість підписників якої зростає кожного дня. За звітом TikTok, у другому кварталі 2021 року, кількість досягла одного мільярда користувачів.

На TikTok з’являються не тільки нові користувачі, а й проєкти. Бізнес активно заходить у TikTok, щоб просувати свої продукти, а блогери – особистий бренд.

Зареєструватися
25 Січня
Офлайн, 700 грн
Як дослідити та зрозуміти аудиторію свого бізнесу?

Хороший портрет своєї цільової аудиторії – це запорука успіху вашого бізнесу. Портрет цільового користувача робить рекламу точною, актуальною та береже вас від переплат. Ви будете розуміти де правильне місце та правильний час для неї.

Зареєструватися
24 Січня
Онлайн, безкоштовно
Як вести та заробляти на TikTok? Pre-party курсу для початківців

TikTok – це одна з топ-5 соціальних мереж, кількість підписників якої зростає кожного дня. За звітом TikTok, у другому кварталі 2021 року кількість досягла одного мільярда користувачів.

Хочемо допомогти бізнесу просувати свої продукти, а блогерам – розвинути особистий бренд. Тому підготували практичний курс, а 24 січня влаштовуємо безкоштовне пре-паті.

Зареєструватися
24 Січня
Онлайн, безкоштовно
Як втратити 2,7 млн гривень та повернутися до прибутковості?

Знаємо, що для багатьох підприємців, що тільки починають власну справу та для тих, хто вже поринув у бізнес-процеси, важливо зустрічатися з досвідченими підприємцями, щоб перейняти їх досвід. 

Запрошуємо на зустріч з підприємцем, що пройшов через багато викликів та втрат, але не здався та вивів свою компанію на новий рівень 💪🏻

Зареєструватися

Маєте питання?

Маєте питання?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами